| sandra_8620 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai frumoasa statiune montana la noi? sa ai ce vedea si pretul sa fie accesibil. fundabatting eyelashes (scuze cat dar din pacate e cea mai vizitata oh go on)

5 răspunsuri:
| monicutza_5552 a răspuns:

Sinaia :*:*:*:* e superb acolo, poti sa te duci si in busteni :* bafta

| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti zic eu un peisaj mirific unde pe mine m-a impresioant enorm
1. satul Magura este in brasov din cate stiu eu ca nu am mai fost de mult
2.Pe partia Kalinderu in Busteni adica mai jos de partie este o pensiune foarte frumoasa si extrem de curata numica casa Magic si sunt niste preturi de cazi pe spate totu este foarte ieftin( acum nu stiu daca tie ti se pare ieftin la 1500 cazare)hee hee
bafta
take care

| Schatten a răspuns:

Statiunea mea preferata e Busteni. E locul meu "de suflet" acolo. big grin
Sunt multe de vizitat si peisajul montan este superb.

| RzVi a răspuns:

Durau

| bussDy a răspuns:

Sinaia sau Brasov clarwinking