| JustMeCata a întrebat:

Dupa părerea voastră din ce țară sunt cele mai frumoase fete? (după Romania)

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Romania, Italia si Arabia :X

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă gândeai mai bine, știai ca în fiecare țară sunt și femei urate și femei frumoase, sau nici urâte, dar nici frumoase. Depinde acum de gusturile fiecăruia. Unuia poate să nu îi placă, un anume model de femei, sau altul, iar pentru acela, femeile care se potrivesc cu acel model, sunt urâte toate. Dar este ceva subiectiv. Bărbații au gusturi diferite și ce este frumos, pentru unul, poate fi urât pentru altul.

| Forevăr a răspuns:

Romania! Brazilia, Italia, Ucraina, happy

| DarQueen a răspuns:

România, logic! Ca la noi, la nimeni! happy

| xXCrystyanXx a răspuns:

Romania tongue

| anca174 a răspuns:

Moldova, ucraina...

| Fillaide a răspuns:

Rep Moldova

| inutzza21 a răspuns:

Rusia, Polonia si Lituania ( daca iti plac blondele si fetele care consuma mult alcool), Italia ( dar de obicei sunt murdare si neingrijite), Spania, Portugalia, Brazilia ( daca iti plac certaretele).
Sper ca nu am jignit pe nimeni, daca da imi cer scuze si mentionez ca persoanele de fata se exclud.

| PrsRaluca a răspuns:

Fetele nordice sunt cele mai frumoase, blonde cu ochi albastri.(asa-numita rasa ariana) :*

| Alexxxxxxx a răspuns:

Romania si Spaniabig grin