| ciprian700 a întrebat:

Dupa terminarea unui act sexual,se poate incepe urmatorul? dupa spalare,stergere etc, in cazul barbatilor.

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Bineînțeles că se poate.Trebuie doar să urinezi și să te speli, ca să nu existe alte probleme mai târziu.
Baftă!

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da! daca ai erectie! ( asa in general dupa sex se cam ...culca la unii! happy ) si imediat daca apare erectia si pofta de o noua partida de sex da se poate face.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca imediat dupa ce iti reintra penisul in erectie, poti intretine un nou contact sexual. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Da, numai daca ai pus alt prezervativ.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Nu. Trebuie sa astepti vreo 2 ore pana iti revine cucosu.