| ciprian_3266 a întrebat:

Durata ejacuare
Cum fac tipii din filme porno de isi dau drumu dupa juma de ora?
Iau ceva pastile, sprayuri? Sunt acestea sanatoase?

5 răspunsuri:
| clcmd a răspuns:

Poti si tu sa faci asa ceva dar cu exercitiu. se cheama exercitiile kegel. cand simti ca iti vine incordezi muschiu pc
uite niste exercitii care te-ar putea ajuta

Tipul I: contractii lente. Cum ti se intampla cand te uiti la televizor si adormi. Tresari, deschizi ochii si privesti un timp. Apoi iar adormi. Si tot asa. Ca executie: contracti puternic muschii pubococcigieni ca si cum ai vrea sa opresti fluxul urinar. OK. Pastreaza contractia 3-5 secunde si apoi relaxeaza-te. Repeta exercitiul si observa ca, pe masura ce il repeti, te simti din ce in ce mai sigur.

Tipul II - contractii rapide. Ca atunci cand esti grabit si umfli roata de la bicicleta. Lucrezi repede, repede cu pompa. Contracti si relaxezi alternativ muschii pubococcigieni cat poti de repede. Si cat poti de mult. La inceput. Pe masura ce numarul repetitiilor creste, te simti din ce in ce mai puternic.

Tipul III - impingeri. Ca atunci cand te opintesti sa impingi o mobila. Pentru tine ca si cum te-ai forta sa urinezi.

antrenamentul:
50 de contractii lente
50 de contractii rapide
50 de impingeri.

| ciprian_3266 explică:

Cu toate exercitiile nu o sa te tina juma de ora

| mikaela25 a răspuns:

Ai de *** laughing pai sunt filme baaaaaa...vai de mama ta...de scene ai auzit? vai de tine cipriene laughing rolling on the floor

| ciprian_3266 explică:

Si totusi o fuhappy paia in 5 numere ca sa-i iasa filmu?~

| Marius1985 a răspuns:

Da, exista pastile speciale, chiar si injectii care si le fac direct in penis. sunt disponibile si pe internet de cumparat: http://track.pornpropills.ro/product/Porn-Pro-Pills/?pid=133&uid=1419