| andreeacojoc3445 a întrebat:

E adevarat ca daca nu faci baie in timpul menstratiei, aceasta dureza mai putin(2-3 zile)? Adica doar sa te speli acolo.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este complet falsa informatia detinuta de tine. Inceperea, modul si timpul de desfasurare a menstruatiei este dirijat si/sau reglat STRICT hormonal si nu au absolut nici-o legatura cu factorii externi si cu atat mai putin cu imbaierea. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai credeti toate superstitiile astea babesti si stupide.

| Kira5854 a răspuns:

In primul rand, o femeie transpira mult mai mult in timpul menstruatiei nu stiu cat de igienic e.

| AndCat26 a răspuns:

Eu daca fac baie, din contra ma tine mai putin.