| mgtow a întrebat:

E adevărat ca dacă o fata nu mai are fundul tare și sanii mai duri a făcut sex? Am auzit ca după primul act sexual se lasă moale sanii și fundul.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Sunt destule fleșcăite virgine, crede-mă.

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Este un mit printre oamenii ignoranti si creduli. Viata sexuala nu influenteaza fermitatea sanilor si feselor. O fata care le are moi este sedentara.

| RXN a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu are nicio consecinta asupra corpului unei femei, exceptie facand ruperea himenului.Prin urmare, nu, nu e adevarat; fundul si sanii unei femei nu se modifica in niciun fel in urma inceperii vietii sexuale.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este adevarat! Daca ar fi sa ne luam dupa aceste criterii, eu as mai fii fata mare, desi sunt maritata de mult! Cele spuse de tine tin de anatomia fiecaruia. Sanii se intaresc inainte de ciclul menstrual la aproape toate femeile! Iar fundul este tare sau moale in functie de cat de sportiva sau corpolenta este persoana! Tu cauti o virgina?

| PrecioussGirl a răspuns:

De asa ceva nu am auzit.
insa am observat la unele fete ca dupa primul contact sexual se latzesc in solduri.

| lplostonyou a răspuns:

Ei na, pai inseamna ca dupa 5 contacte sexuale poti sa te pensionezi happy da ce fetele astea sunt asa de plastelina? happy buna gluma happy

| maradi3 a răspuns:

Si"scula"aluia,crede-ma,se inmoaie!laughing

| Papusik a răspuns:

Dupa ce nasti si vei alapta se pot lasa sanii. Daca porti sutien cu margini care nu le da voie sanilor sa se miste nu

| TheSpecialOne a răspuns:

Sincer sa fiu de asa ceva nu am auzit dar sunt multe semne pentru ginecologi si chiar pentru psihiatrii care se schimba dupa primul act sexual

| TheSpecialOne a răspuns:

Se vede mai daca un om e virgin sau nu... si modificari se produc. la baieti e o crestere de 3-5cm in inaltime si mai cativa cm la penis

| agentulagent a răspuns:

Nu este adevarat. Astea sunt povesti de copii (sa spunem adolescenti).

| MihaelaDart a răspuns:

Nu este adevarat.

| Nymphetamine a răspuns:

Cam asa e.Cel putin, asa mi-a spus mama.hee hee

Se lasa moi, dar nu fleoscaiti ca la babe. happy

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Dupa ce nasti si vei alapta se vor lasa sani
Doar ai vazut tu o femeie cu fundul lasat? =]
Sincer e o prostie

| lovem3 a răspuns:

Nu stiu de unde tot auziti voi atatea aberatii dupa ce faci sex nu ti se lasa, nu iti creste nu iti scade absolut nimic. practici nici nu sti daca o fata a facut sex sau nu decat daca incerci cu ea si vezi ca e virginahappy iar la baiat nici atat nu iti poti da seama daca a facut sau nu happy

| opium a răspuns:

Ai auzit gresit.