| UnNebun a întrebat:

E adevarat ca daca ti-o tragi iti creste laughing? sincer acum; d?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat.

| mgtow a răspuns:

E adevarat daca folosesti un suctionator ti se face larga sau e un aparat pentru marimea penisului. laughing

| Anileda a răspuns:

Sigur!
Se face cat blocul!

| BoBBy a răspuns:

Leago cu o sfoara de carligul de la masina ca sa te taraie... si iti va creste laughing)))
a fost buna asta "laughing

| SteauaROsie a răspuns:

Unde ai vazut asta pe net
am vazut ca pe o pagina de net scriia asa
MORE SEX=PENIS GROWlaughing

| Zâmbărici a răspuns:

Daaada trage de ea si sa vezi ce crestelaughinglaughing

oh go on

| snak115 a răspuns:

Da, iti creste par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

unde sa ti-o tragi, poti sa ti-o tragi singur? ete la el, inseamna ca esti un om insemnat

| minciurin a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce ti-o tragi iti scade. Nu am auzit sa ti-o tragi si sa-ti creasca.laughing