| Andreea555555555555 a întrebat:

E adevarat ca daca un baiat nu ejaculeaza si il opresti in mijlocul actului, e posibil sa-l doara sau sa fie o problema? Si apropo, nu inteleg faza aia "important e sa stie sa o foloseasca" (e vorba despre penis in timpul actului) cum adică? Adică nu doar o bagă și o scoate?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea posibila/probabila senzatie de durere care ar putea sa apara atunci cand ejacularea este impiedicata/reprimata reprezinta doar o parere fara nicio baza reala. Raspunsul la a doua ta nelamurire se refera la experienta sexuala, si consta in aceea ca baiatul sa reuseasca sa retina cat mai mult timp ejaculare pentru a reusi sa duca la bun sfarsit actul sexual incat ambii parteneri sa fie multumiti si satisfacuti de fiecare data. Sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

Dacă doar o bagă și o scoate, nu te plictisești?

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Ca sa.nu se plictiseasca, se poate baga in alta gaura dupa fiecare scoaterewinking

| ywar a răspuns:

Daca un barbat nu termina treaba, doare. Doare al dracului dupa si la urmatoarea partida. Muschii raman tensionati, asa ca doare.

| TheCrusader a răspuns:

Ce sa il doara? mandria? Asta e prima.
"important e sa stie sa o foloseasca" - da, unii se mai joaca si cu unghiurile si pozitiile; Destractie placuta tongue

| Ralf1971 a răspuns:

Nu are nici un efect daca il opresti sa nu ejaculeze in tine, pentru ca este posibil sa elimine un singur spermatozoid si-ti poate fecunda ovulul.
Faceti sex oral daca aveti incredere unul in altul si o sa-ti placa mai mult.