| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca dupa revolutia din 89 femeile au inceput sa se manifeste mai zgomotos cand fac sex? Si inainte gemeau mai incetisor? Am auzit des parerea asta, exista aici oameni de 50+ care pot sa emita o parere despre asta? Voi ce ziceti?

46 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inainte le auzea Partidu.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

In filmul cel mai iubit dintre pamanteni alea totusi urlau...

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul nu corespunde cu realitatea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O întrebare excelenta

| anonim_4396 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Multumesc, imi raspunzi? ))

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Da frate scuza-ma dar m-am terminat la comentariul anonimului și m-am lăsat dus de val. În privința întrebării da sunt de acord. Din păcate femeile nu gemeau pe vremea lui împușcatu' de frica și erau considerate sluga cratiței. Din fericire vremurile s-au schimbat dar din păcate mentalitatea anumitor bărbați nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Asta este cea mai mare prostie pe care cineva o poate emana.
Manifesatrile si zgomotele la sex tin de bunul simt al fiecaruia, ca doar nu s-a inventat nimic nou in sex, care sa faca femeile sa urle.
Acum doar se discuta mai mult si mai LIBER ca oricand despre sex, de aceea aud si novicii ca tine aceste vesti pe care le interpreteaza enronat, dandu-le canotatii politice, care nu fac sens.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Novicii ca mine? laughing Esti experta in sexul hetero?
Cum adica tin de bunul simt?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cu ai auzit!
O femei cu educatie si bun simt nu va urla si geme sa o auda vecinii, cum fac prostuituatele sau cele care se porefac ca au orgasm in ale 2 minute, cat tine o partida de sex patetica.
Cand tu o sa fii femeie, atunci sa vorbesti!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Personal daca tine doua minute eu ma simt f nesatisfacut ca barbat, la femeie nu stiu cum e
Dar cum geme? Deloc? Nu inteleg

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci esti unul din aia care nu ai habar cum sa satisfaci o femeie, ca la 2 minute fata aia nu simte aboslut nimic, fiind necesar cel putin 10-15 minute ca sa-i poti provoca un orgasm vagina si asta... daca ai cu ce happy

iarta-ma dar esti patetic!
2 minute de sex este cle mai prost sex posibil de care fuge orice fata/femeie, fiindcase satura ca ea nu primeasca nimic si sa fie permanent nesatisfacuta.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am zis mai sus ca e groaznic 2 minute... la mine dureaza 10cam, iar daca fac din picioare 15-20
Tu zici ca eu habar nu am, dar tu zici ca nu se geme deloc la sex laughing poate nu ai avut motive sa gemi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am spus nicaieri ca nu se geme la sex, am spus ca se fac cu masura in functie de mentalitatea si educatia fieceri femei.
Alea care scot gemete de scol vecinii sunt femei usoare, care vor s aimpresioneze barbatul...
Cred ca nu ai tu atata experinta sexualacata am eu, baiete!
harabr nu ai despre ce vorbesti si nu te astepta sa-mi pun aici detalii intime!

ia d einvata sa satisfaci o femeie, ca de nu-i procudi orgasme vaginale, te va parasii intr-o zi.
Alexa 10 min de care vorbesti daca o faci cu un cuc mic sau subtirel sunt iarsi inefciciente...
Sexul si obtinerea orgasmelor este o arta pe care nu o stapanesc multi barbati ori poate nu au un organ cu cares a satisfaca, de aceea femeiele se satura si ajung sa-si faca amanti.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

laughing Am vazut cateva organe de barbati in erectie si eu stateam mai bine.
Nu stiu cu ce barbati ai facut tu, dar eu mereu am auzit opinia asta de mai sus. Ca acum femeile gem tare, ca inainte faceau pe muteste laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit comentariile tale si ale Violetei. Se pare ca esti mic, referitor la relatiile sexuale.
Mi se pare mie sau esti pe invers? Fara a te jigni.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Dar eu nu am ascuns ce sunt. Am zis si din intrebari.
Am facut sex si cu doua femei hetero dar a fost ciudat. Sunt dubioase

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Am 23

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti avea si 40 dar daca nu ai experienta sexuala tot degeaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din aceasta intrebare a ta mi-am dat seama de orientarea ta sexuala. Nu te condamn pentru asta.
Dar nu te contrazice cu un hetero, mai ales cu o femeie.
https://www.tpu.ro/......-porno-cu/

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Femeia a afirmat ca o am mica si subtire, ca termin repede si am contrazis asta deoarece nu are de unde sa stii aceste aspecte ea. Ce am gresit?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare fremeie are modul ei de a se manifesta.
Unele mai zgomotos, altele mai fin, altele chiar deloc (asta nu doresc la nimeni laughing )
Înainte de 89 era comunismul la putere. Din câte îmi povesteau cei mai în vârstă, pe vremea aia le era frică și să respire, ca să nu se trezească cu vreun securist (ofițer al securității) la ușă.
Așa că femeile, indiferent care ar fi fost felul lor de a se manifesta, probabil încercau să facă cât mai puțin zgomot.
În blocurile comuniste pereții sunt subțiri, vorba se ducea repede și probabil uite așa îți băgai p*** în ea de fericire și riscai să ajungi la vreo secție pentru comportament indecent (care depășea pereții apartamentului tău).
După 89 libertate totală. Fiecare se manifestă cum are chef și i se rupe că ascultă sau nu cineva. Alte comentarii sunt de prisos. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Adica imi dai dreptate, mersi

| sorin061 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti si analfabeta si ne****** din punctul meu de vedere, se vede grav. Poate doar batraneii astia de pe aici de te mai sustin, de stiu doar misionarului si capra, sa te sustina in vreun fel. Esti frustrata tare, tare si jignesti lumea aiurea. Ai baga si piciorul de la scaun daca s-ar putea, nu are nici o legatura marimea sau ca femeia geme ca sa impresioneze barbatul. Vorbesti de sex calitativ dar tot tu confirmi de una singura ca nu ai avut un sex calitativ niciodata in viata ta daca tu spui ca femeile gem pentru ca sunt prostituate, esti la un nivel mental atat de scazut incat mi se ridica parul pe maini doar gandindu-ma la cum ar fi sa fii acolo. Sunt complet asumat pe ce spun si nu stiu cum iti permite lumea sa jignesti si sa denigrezi sexul masculin doar pentru ca nu ai tu nimic bun de primit de la viata. " Campioana zilei " Rupi TPU, ti s-au tocit unghiile de la tastat.

| anonim_4396 explică (pentru sorin061):

Nici mie nu mi au placut opiniile ei, ba mai mult a mai venit un anume Dario pe numele sau care mi-a zis sa tac, ca stie Violeta si eu habar nu am despre sex, ca sunt un copil fraierel etc

| blackann a răspuns (pentru sorin061):

Ai dreptate, frate. Deja te-a blocat, asta-i clar. Asa face ea.

| mihai69 a răspuns:

Nu. Am cunoscut o buzoiancă prin '87 de n-au dormit vecinii în noaptea aia

| 199onur7 a răspuns (pentru mihai69):

Ihaaa laughing)))) nebunilor laughing))))

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Nascuta in 87 sau ati facut sex in 87?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Născută era din 69. Un an bun, se pare...

| Fatamuntilor a răspuns:

Acum 2 ore | anonim3215 a răspuns:
Îți explic eu cum e cu URLATUL la femei când fac sex cu penis de aproape 20 cm lungime și gros de 5 cm.

O femeie când face sex și face și 4 - 5 orgasme doar geme de plăcere și obosește după fiecare orgasm.

Bărbatul face sex încet cu ea, adică nu dă tare și nu bagă tot penisul și femeia REGLEAZĂ din bazin și din picioare poziția ca să nu intre penisul prea mult.

După fiecare orgasm femeia strânge din picioare și bărbatul reduce ritmul ca ea să se odihnească cam 1 - 2 minute.

Desface larg picioarele și continuă sexul până face un nou orgasm și se relaxează după orgasmul 2 cum s-a relaxat după orgasmul 1.

Ăsta e sexul făcut frumos, plăcut și în liniște între un soț și o soție care se iubesc mult.

Acum să îți spun de sexul tot de bărbatul ăsta cu o altă femeie care RAGE de disperare când face sex cu el.

Femeia VREA EA sex foarte tare și dur și începe sexul în poziția capră DOAR ea care se ÎMPINGE în penis cât VREA EA fără ca bărbatul să se miște.

După ce ea se ÎMPINGE TARE în penis acum bărbatul începe să se miște și el și o ȚINE bine pe femeie.

Femeia URLĂ sau RAGE sau HORCĂIE de disperare DAR așa vrea ea.

Când NU mai rezistă SARE în față și stă liniștită cu bărbatul lângă ea.

Mai fac sex încet și așa se termină partida de sex.

Deci - așa URLĂ real o femeie când face sex și NU cum auzi că joacă teatru alea care țipă.
;;
TREBUIE sa MULTUMIM ilustrului utilizator anonimull care da detalii atat de picante, unde majolitatea sunt adolescenti si chiar copilasi. BRAVOOO aveti de unde invata

| mihai69 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

N-ai cu cine...

| Hammurabi a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Se zice că bărbații se trag din satiri.
Iar unii nu s-au tras suficient... laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Hammurabi):

Tipul si-a abandonat contul vechi unde a fost avertiat.
Si-a facut cont unde poate sa dea mai mult de 5 raspunsuri.
Nu poate sa ma ignore de 2 ori. Poate pe tine si sa dea vina pe mine cum a facut pe celalalt controlling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Tu esti ala super experimentat sau cel putin asa afimri, ce parere ai despre problematica acestei intrebari

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Iti multumesc printr-o plecăciune în genunchi și permite-mi sa toastez un pahar de Șampanie în cinstea ta pentru ca ai dat copy/paste la răspunsul absolut impecabil și ireproșabil al utilizatorului anonim, în fata căruia de asemenea vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez și sa admir imaginația SA

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iti multumesc de plecaciune. Sampania poate sa mai astepte.
Eram ironica la adresa acestui utilizator!
Sory!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Astept si opinia ta legate de intrebarea mea!

| anonim3247 a răspuns:

Femeile nu țipă când fac sex normal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim3247):

Esti nebun frt la cum povestesti

| anonim_4396 explică (pentru anonim3247):

Ce inseamna Horcaie? Cum adica? E porc mistret?

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeile joacă teatru când țipă în timpul sexului.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru anonim3247):

Jos pălăria. Ai descris o seară perfectă de dragoste cu soția.

PS: Sper că va învața ceva și cel căruia îi este atribuit mesajul.

| Negoiu a răspuns:

După '89 femeile au făcut un mare pas înapoi în ce privește demnitatea (părerea mea), sex de la primele întâlniri, sex oral, etc. Deși nu mă consider un misogin am încetat să mai sărut vreo fată pe gură (la Reuniunile ce le mai organizam), fiind foarte "scârbos" mă gândeam ce fac unele cu prietenul sau soțul și eu să le sărut, mai bine lipsă!
Nu se manifestă mai zgomotos (am vârsta necesară ca să emit o părere), dar sunt mai ușor "de dus în pat" nu le mai e teamă de sarcini nedorite, BTS, etc. iarăși părerea mea.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Nu am prins perioada aia dar stiu ca pana atunci se facea sex cu lacat la gura acum femeile si barbatii s au emancipat dau frau liber emotiilor se exteriorizeaza gemand cand pune femeie in 4 labe

| Carbit9669 a răspuns:

Normal bro ca inainte aveau peretii urechi si mna intelegi tu acum geme de la tirgoviste si se aude la Arad

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Carbit9669):

Excelent răspuns nota 10 plus