| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca femeile de pana in 30 care merg in club se uita dupa baieti de 18 in sus, dar cel mai repede la cei mai tineri de genu 18? Am un prieten striper si mi-a zis ca asa e.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru o noapte multe ar vrea unul de ala hot

| mihai69 a răspuns:

Dacă e așa, alea-s cam proaste. Ce poți face cu un copil?!?
Dar din câte cunosc eu femeile, aș înclina să cred că ar avea mai degrabă succes la ele un tip grizonat, gen Richard Gere sau George Clooney sau unii cam la fel...

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Si ce sa faca cu unu de 60? Sa il indoape cu viagra? Dintr-o extrema, tu ai dat in alta.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, n-o lua chiar la propriu! Eu ziceam de ăia cam pe când erau ei în mare formă, pe la 40 (+) de ani, nu acum.

| Freya1 a răspuns:

Eu am 23 dar sincer nu ma uit dupa baieti de 18 20 de ani ca sunt mai mici ca mine si nu am de gand sa dadacesc pe nimeni ma uit la baieti, barbati de la 23 la 28 cam pe acolo

| alina2k18 a răspuns:

Pentru o secunda am crezut ca vorbesti de '18cm in sus', dar tu zici de varsta.winking
Nu e adevarat.
Eu am 25juma' si nu ma atrag deloc baietii de 18 ani.