| 4You123 a întrebat:

E adevarat ca masturbarea iti poate creste penisul?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nici vorba de asa, nu iti dai seama, daca ar fi posibil asta pai toti barbatii ar avea-o pana la pamant, masturbarea e doar un obicei prin care suplinesti lipsa unui act sexual, nu are consecinte in privinta dimensiunii

9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Amuzant, iti dai seama ce natie de "labari" eram? laughing))) nici nu mai aveam nevoie de femei, stateam pe mod incognito zilnic laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Nu, nu este adevărat. laughing
E imposibil...

O seară bună!

| PsychologistT a răspuns:

In niciun caz. Niciun medicament nu ajuta la marirea penisului. Singura metoda e prin operatie de marire.

| cipri1999 a răspuns:

Nu..atunci toti ar aveau de peste 30-40 cm happy

| DorinM a răspuns:

Masturbarea nu iți creste penisul, dar sigur creste când va masturbați în cuplu împreună :) Uite câteva idei despre cum sa va masturbați în doi http://totul-despre-sex.com/......rea-in-doi

| DorinM a răspuns:

Link nou pentru raspunsul meu: Masturbarea nu iți creste penisul, dar sigur creste când va masturbați în cuplu împreună :) Uite câteva idei despre cum sa va masturbați în doi http://midoris.ro/......rea-in-doi

| DaianaSweeT a răspuns:

Da ti-l creste pana ejaculezi

| Morbidd a răspuns:

Numa daca o faci de 8 ori pe zi