| Nkhkjgj a întrebat:

E adevarat ca o fata se poate excita daca pui mana pe unele parti ale corpului sau ii faci masaj?

Răspuns Câştigător
| vampyremisa a răspuns:

Cred ca nu te referi la o partida spontana de sex in parc daca v-ati atins piept in piept in timp ce jucati volei. :-))
Inteleg ce vrei sa spui. Da, fetele acorda mai mare atentie unei atingeri chiar daca este vorba de un masaj sau o simpla atingere a umarului. Dar exact cum iti spuneam la inceput, nu scoate asta din context. La fel de bine precum citesc gestul, atingerea in sine, fetele citesc si contextul pe care l-ai creat. O strangere de mana poate fi banala cand doar ati facut cunostinta, sau poate fi memorabila daca dansati. Daca dansul a fost precedat de o cina, de un mic buchet de flori, parfumul adecvat atunci, contextul face mai mult decat gestul in sine. Daca te grabesti si neglijezi contextul ai mari sanse sa esuezi.

| Nkhkjgj explică (pentru vampyremisa):

Cum îmi dau seama ca o fata ma place?

| Paul754880338 a răspuns (pentru Nkhkjgj):

Nu astepta sa iti dai seama daca te place! Ci fa ceva ca sa te placa! Da-i un trandafir rosu frumos, priveste-o in ochi si invit-o la o plimbare. Reactia ei va fi raspunsul la intrebarea ta. Pentru inceput ne raportam simpatiile la infatisarea fizica. Normal. Apoi, insa ne dam seama cat de mult valoreaza comportamentul in aceasta ecuatie complicata ( dragostea).
Faceti o plimbare scurta asculta ce are sa iti spuna, evita subiectele care te intereseaza doar pe tine si lasa discutia spre subiectele comune sau cele favorite ei. Succes!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta poate fi formulat sub forma unui : ''Bineinteles ca DA''. Imagineaza-ti modul prin care se excita si isi provoaca starile de placere, satisfactie si chiar de orgasm... lesbienele. Sanatate!

| Nkhkjgj explică (pentru corbulalbrosu):

Ok dar in afara actului secxual.ex ai iesit la o pimbare si o atingi sau stiu eu o saruti pe gat... poate sa i produca o dorinta sexuala? Mersi

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Nkhkjgj):

Da,mai ales daca o saruti pe gat, e zona erogena.

| mihai69 a răspuns:

Depinde. Dacă te vede ca pe un posibil partener, da. Dacă însă te percepe ca pe un agresor - nici gând. Poate chiar să aibă efect invers și te mai trezești și cu vreo două palme.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat.

| Andreeush a răspuns:

Normal că da.

| Nkhkjgj explică (pentru Andreeush):

M-ai exact unde? stiu ca depinde de la fata la fata dar as vrea un raspuns si de la o fata numa tot baieti)))

| Raven a răspuns (pentru Nkhkjgj):

Nu-i la toate fetele la fel, că nu suntem făcute pe banda de asamblare. La unele e vorba de ceafă, la altele-pe lângă lobii urechilor, zona claviculelor, sub maxilar. Caută și tu zone erogene pe google, prea le vrei pe toate mură-n gură.

| Paul754880338 a răspuns:

Si inca ceva. Daca o privesti in ochi si o asculti fara sa o intrerupi cand vorbeste s-ar putea sa fii mai eficient decat multe atingeri stangace.

| vampyremisa a răspuns:

Evident. orice om are anumite puncte sensibile.

| ThyDoom a răspuns:

Da. Dar nu face asta fără acordul ei. Și nu mă refer neapărat la acord verbal.