| Valyasdfg a întrebat:

E adevărat că o femeie preferă mai mult sexul pasional/lent decât sexul rapid/brutal ce nu aduce nici ei nici lui plăcere? Adică bărbatul se termină repede și nu apuca nici femeia să ajungă la orgasm

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde,cei drept studile demonstreaza ca orgasmul la femei vine dupa 6-10 minute iar ejacularea la barbat intre 2-6 minute de penetrare vaginala

| Violleta2022 a răspuns:

Normal ca o femeie prefera tandreturi si sexul lent, ca sa simta si ea ceva sa poate fii satisfacuta.
La ce dumenzue ai sta cu unul, care se scapa pe el in cateva secunde de cand il introduce, pe deasupra fiind si brutal la sex?
Astia ajung curand singuri, sau la prostituate, ca se sataura orice femeie de hazul lor si in final ii trage un sut in fund.
" Nu trebuie sa cumperi tot porcul, pentru un carnat!"
Zicala aparuta din realitatea dura si cruda a vietii. Ca asa este, nu trebuie sa suporti un mojic, un limitat sau un taranoi, doar pentru ca are o sula in pantaloni.

| Valyasdfg explică (pentru Violleta2022):

Oohh. ce-mi place cum vorbești

| corbulalbrosu a răspuns:

Unei intrebari de aceasta natura, nimeni nu poate sa-i ofere un raspuns obiectiv. Suntem mult prea diferiti si din acest motiv si preferintele sunt la fel de diferite sau diverse. Barbatul care se temina inainte ca femeia sa ajunga la orgasm sau la satisfactie, are datoria sa faca tot posibilul pentru a continu actul sexual prin alte metode cum ar fi : cunilitie, degetica, etc, pentru ca niciodata sa nu lasa femeia ''infocata'' dar nesatisfacuta, cum se spune ''cu ochi-n soare''. Multa sanatate!

| Valyasdfg explică (pentru corbulalbrosu):

Eee...vezi? Deci mai pe scurt trebuie să tragi de timp să o satisfaci, degeaba faci sex dacă dai in ea ca surdu in clopot că simte doar durere nu plăcere, tu te termini și ea după durere tot nu ajunge la orgasm.am întrebat să văd cum se manifestă și la alții...eu am tras de timp să zic așa și a ieșit perfect plus că ea cere mai nou, de-abia acum vad diferența

| Andreeush a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui.

| Bernardus a răspuns:

Depinde, unora le place sexul mai violent, in care se simt dominate, dar majoritatea inclina spre sexul pasional