| Goete a întrebat:

E adevarat ca pe plaja nudista trebuie sa fii mereu cu prezervativul pus?
Sau doar daca ploua?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa fie montat prezervativul, pentru a evita... insolatia. rolling on the floor

| Goete explică (pentru corbulalbrosu):

Deci ofera si protectie contra UV! happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Goete):

Doar daca are culoarea argintie cu reflexe... sidefii big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Adevarul pentru care trebuie sa ai prezervativul pus este ca sa nu-ti imprastii urmasii prin nisip si sa-l murdaresti. Si nu uita, ca mai sunt si femei care pot sa ramana gravide in asemenea cazuri.

19 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca nu este adevarat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am avut ocazia sa vad un tanar care sedea in picioare si se uita fix intre picioarele unei tinere. La un moment dat a inceput sa i se ridice nivelul politic si tanarul s-a ghemuit si s-a lasat pe burta (era langa paturica lui). Dar sincer sa fiu, nu am vazut sa aiba prezervativul pus.

| Goete explică (pentru CodrutElian1990):

Voi incerca si eu sa sed in picioarewinking

| Goete explică:

Intrebare pentru cei cu simtul umorului. Imi pare rau pentru ceilalti.

| Goete explică:

M-ai inteles gresitwinking

| TheGentleman a răspuns:

Omule, te faci de râs. Aia e plajă pentru nudiști, nu bordel. Aa, că se mai întâmplă și chestii în spatele stâncilor, aia e altceva.

Ideal ar fi să-ți controlezi erecția

| Goete explică (pentru TheGentleman):

Eu nu am vorbit despre erectie. Sunt unii precum Corbulalbrosu, care inteleg intrebareawinking

| Alexandrionelu a răspuns:

Doar dacă intri în apa. Altfel pești vin și te musca de ramă laughing

| Perfekt a răspuns:

Numai daca ai pe ce pune. in caz ca nu si-a facut cazemata in oo

| Goete explică (pentru Perfekt):

Acum ca imi spui asta imi amintesti; cateodara vad pe cate unul asa, pe care ar trebui pus, sa nu se inmulteasca nici din greseala happy

| Perfekt a răspuns (pentru Goete):

La mami tau cred ca s-a rupt prezervativul. daca stia ce tamp iesi ori te dadea afara ori te inghitea!

| Goete explică (pentru Perfekt):

Ea mereu imi spune, fiule, inainte de toate uita-te cine vorbeste.
Tu bucura-te de nivelul tau inalt de cultura si IQ.

| Perfekt a răspuns (pentru Goete):

Pacat ca numai ea te lauda. La ce raspunsuri si intrebari am vazut de la "Goete" ma faci sa cred contrariul. Glume de laba trista, nu stiu de ce dar cred ca numai tu razi la ele. Iti urez distractie placuta

| Goete explică (pentru Perfekt):

Eu nu am nevoie de lauda pentru a avea autostima, si nu ma mira ca nici asta nu ai inteles-o cand nu era vorba deloc de mine, ci de unii ca tine.
O fi pacat - pentru tine, dar asta pe mine nu ma afecteaza chiar delocwinking

| OlaFirfirikCutezatorul a răspuns:

Trebuie sa ia foarte mare grija la cealalta parte asa ca strange mereu din buci

| Goete explică (pentru OlaFirfirikCutezatorul):

Atata timp cat nu esti pe aproape, nu-i problemawinking