| GulDan a întrebat:

E adevarat ca si baietii isi pot stimula prostata precum fetele.

cam taboo.

Wtf? E e normal? voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fetele nu au prostata, este un organ strict masculin. Si da, poate fi stimulat prin masaj transanal. Nu este neaparat un subiect tabu, ci mai degraba unul intim, pe care nu il expui in public. Tot ce fac reciproc consimtit doi adulti care au discernamant si care nu incalca legea, in patul lor, in intimitate, este normal.

| neutrino a răspuns:

Nu precum fetele, ci precum baietii! Da, se practica asa ceva.

| Oana92 a răspuns:

Cum adica precum fetele? Femeile nu au prostata!

Si da, prostata poate fi stimulata prin masaj. Daca poti trece peste prejudecati si temeri poti avea parte de un orgasm mult mai intens prin stimularea prostatei.