| Pantagruel a întrebat:

E adevarat ca sunt persoane de sex feminin care au fantezia de a fi violate?

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Buna! Da, este adevărat. In general cam toate filmele porno cu fetish-URI si fantezii sunt create dupa mintea umană. Nu cred ca si-ar dori nimeni sa treaca printr-un viol, însă gândul de a fi dominat sporește plăcerea unora.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Ofiintă a răspuns:

Probabil au fantezia de a fi dominate de către partener. Este excitant în viziunea multor femei. A nu se interpreta greșit.
De multe ori, așa zisele fantezii puse în practică, nu devin neapărat plăceri.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Las-o mai moale cu filmele porno ca iti altereaza gandirea.

| Adry05 a răspuns:

Da dar asta nu înseamnă că dacă te duci tu la ele și le violezi pe stradă le place... pur și simplu să aibă un episod de asta de „sex surpriză" cu parteneru de sex în care deja are încredere și cu care apreciază oricum acest pas

| doctorandus a răspuns:

Trebuie sa stii ca oamenii au multe fantezii sexuale pe care nu le pun niciodata in practica.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să fii bolnavă psihic să ai o astfel de fantezie.

| Sofer a răspuns:

Le place un astfel de rol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred. Dar dacă au aceste fantezii, atunci le au cu parteneul lor, nu cu niște străini de pe stradă. Cred.

| Michaeel a răspuns:

Doamne ferește, de unde ai auzit asta? Tu știi ce înseamnă să fi violat? Nicio femeie nu are asa fantezii. Violul e o trauma și o infracțiune, cine crezi ca și-ar dori sa facă sex împotriva voinței propii?

| Anonima163333 a răspuns:

Nu cred.;/
Mi s-ar parea cea mai mare prostie

| PsyhoChild a răspuns:

Întrebarea ta imi da vibeuri de "Are you lost baby girl"

| ColonelulColo a răspuns:

Doar uitandu-te la numele meu, iti poti da seama ca ai in preajma ta un expert in privința acestui subiect si pot spune ca da, exista.