| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

E adevarat ca unii oameni iubesc in secret? Voi faceti asta? Vreau detalii, funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca majoritatea oamenilor in viata lor se confrunta cu una sau chiar mai multe iubiri si/sau relatii secrete. Dar aceste iubiri NU pot fi divulgate si raman bine ascunse. big grin

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Detaliile sunt secrete.

| SilentRain a răspuns:

Depinde la ce te referi, "iubire neimpartasita" da am pățit

| LPCTSTR a răspuns:

In cazul meu, da, pot spune ca da, dar este irelevant ca-mi secreta creierul hormoni daca eu nu pot "obtine" acea persoana.

| CleanHeart a răspuns:

Adevarat, poti, este si iubire secreta si relatii secrete etc
Nu fac asta, nu iubesc pe nimeni in secret, imi dau de gol mereu sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te referi la iubire neimpartasita. De cate ori nu am facut asta. Vrei ce este mai bun pentru persoana respectiva, ea nu te place dar se foloseste de tine. Ii mai faci un proiect, niste notite de la curs. Aici vorbesc de tineri studenti sau chiar si la liceu se intampla. Este o prostie sa iubesti in secret, fie ca stie persoana sau doar banuieste. Fetele se prin ca le placi si se folosesc de asta, obtin ce vor de la tine pentru ca stiu ca esti dispus sa faci orice. Cel mai bine ii spui ca o placi si vezi ce spune si ea. Este pierdere de vreme sa iubesti fara sa aratati asta, fara sa vezi daca are vreun rost sa-ti mai aloci timp si sentimente pentru cineva care poate ca nu da doi bani pe tine.

| Willis a răspuns:

Păi în secret, pot fi un cuplu căsătorit, și unul dintre ei are un/o amant/amantă. Altfel, un băiat sau o fată, să iubească pe cineva în secret, dar care îi va face mai mult rău, dacă tine așa mult timp.

Răspuns utilizator avertizat