| valerika_2881 a întrebat:

E bine ca baiatul sa dea drumul la sperma in gura la fata?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e politicos dar daca e panarama individa atunci poate sa faca ce vrea.

| TitiDrLove a răspuns:

De ce sa fie bine?laughing)
Te ajuta la ceva?straight face

| MMihai a răspuns:

Tu ce crezi?
De fapt ești fată și te cheamă Valeria și îți spui Valerica, sau băiat și te cheamă Valeriu și îți zici singur Valerică.

Apreciezi ceva prin raportare, la altceva!
Este bine ca băiatul să... dar care este a doua alternativă, la care trebuie, să mă raportez.

| UPT a răspuns:

Asta depinde de ea... Daca nu o deranjeaza, e ok.

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai daca fata nu inghite nu e nicio problema...

| Laya a răspuns:

Stai linistita, n-au murit altele, nu mori nici tu...laughing
Bine, nu e, da' daca-ti place, cine suntem noi sa te oprim?confused

| sasljllaf a răspuns:

Nu-i sanatos.Se pot produce o gramada de boli sexuale si nu o mai luati pe fata in raas vrea sa stie si ea daca sperma are gust bun laughing

| gaby37 a răspuns:

Vai scumpo nu o sa faci sifilix si o sa mori in maxim 2 ore

| Fetitza_9736 a răspuns:

Yeach scarbos/

| uuSexi a răspuns:

De a dreptul scarbos

| MaybeSomeone a răspuns:

laughing laughing nu e expre in gura dar trebuie sa scoata sperma daca nu(scoti) mergi la medic!

| c4t4lin a răspuns:

Nu e bine da e sanatoslaughing