| MULLER96 a întrebat:

E bine sa fii virgin la 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| Florin1303 a răspuns:

Nu e nici bine dar nici rau pentru ca nu exista o varsta exacta la care sa o faci prima data, o faci cand simti tu ca trebuie.Dar nu e nici foarte bine pentru ca la 20 de ani ar trebui sa ai ceva experienta... Sper ca rasp meu a fost folositor.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista `e bine`; `e rau` pentru subiectul asta. Fiecare isi incepe viata sexuala cand vrea, se simte pregatit si gaseste pe cineva ca sa faca acel prim moment frumos si special.

| minrest a răspuns:

Nu este nici rau, nici bine. Important e sa ajungi sa ai o relatie satisfacatoare si corecta cu o femeie.

| SG1995 a răspuns:

E bine dacă te simți confortabil, eu am 22 și sunt virgin.

| WaterDrop a răspuns:

O fi bine, o fi rau..greu de zis.Mai important este daca ai fost capabil sa tii o persoana langa tine pana atunci, asta iti arata ca nu esti antisocial happy

| MiruD a răspuns:

Nu poti sa zici ca e bine sau rau. Este ceva natural de care nu trebuie sa iti fie rusine.

| gazza01 a răspuns:

Dezvirginarea n-are o varsta, stai linistit!

| LoredanaS19 a răspuns:

E ceva normal, nu exista o vârsta pentru asa ceva si nici o regula, fiecare face atunci când se simte pregătit si cu persoana potrivită happy

| XeniaYael23 a răspuns:

E bine sa fi "vergin".