| SERIALS a întrebat:

E bine sa te masturbezi cu o zi inainte sa faci sex?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea este binevenita ori de cate ori te confrunti cu stresul provocat de hormonii care iti asalteaza organismul. Probabil ca masurbarea efectuata cu o zi inainte de contactul sexual care urmeaza sa fie intretinut a doua zi, nu va mai avea nici un efect si nu va modifica deloc modul de desfasurare a "ostilitatilor". big grin

| SG1995 a răspuns:

Da, și dacă vrei să faci sex anal îți sugerez să te auto-stimulezi și anal, adică efectiv te "joci" cu degetul în fund, te va ajuts să te obisnuiești. Distracție plăcută și nu ezitați să folosiți prezervative.

| vocea a răspuns:

Daca mergi la prostituate e bine sa te masturbezi inainte ca sa dureze mai mult, dar daca ai o femeie, iubita langa tine te sfatuiesc sa nu o faci fiindca placerea este mult mai profunda daca nu te masturbezi inainte.

| madalinfindrihan a răspuns:

Chiar deloc.
Daca tu simți nevoia sa o faci in acel moment, atunci trebuie sa o faci dar daca te masturbezi inainte de actul sexual s ar putea sa nu mai ai acea dorința de sex.

Răspuns utilizator avertizat