| anonim_4396 a întrebat:

E ceva rau daca ma uit la filme pentru adulti?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Daca ai peste 12 ani, e ceva normal.

12 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai grija ti se umfla penisu daca te uiti!

| Simona a răspuns:

Cati anisori ai, pui?

batting eyelashes

| Annd a răspuns:

laughing)) ce ai ma? uita-te, doar daca ai peste 14 ani sa intelegi ceva, sau daca nu vrei sa te faci popa.

| ana_2324 a răspuns:

De ce sa fie ceva rau doar incalci"legea"deci e ok!rolling on the floor!

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Iti creste par in ochi...

| zxzx a răspuns:

Nu

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Nu! de ce sa fie ceva raw laughing
uita-te linistit big grin

| Crisul1kk a răspuns:

Desi aparent nu pare nici o problema, acele imagini se stochiaza in creierul tau si raman acolo pentru totdeauna(nimic nu se pierde din creier). Cu timpul iti vor influenta gandirea, comportamentul chiar daca nu iti vei da seama

| larydas a răspuns:

Depind ce varsta ai

| mihaypro14 a răspuns:

Cati ani ai ma baiatule...pai dc sa fie rau accioneaza hormoni pe la varste fragede...

| nagyistvanjunior a răspuns:

ma cati ani ai daca ai 18 ani zic da daca nu atunci zic sa nu te uiti

| maryan94 a răspuns:

O sa-ti cada puta daca exagerezi...ai grija!