| anonim_4396 a întrebat:

E ciudat, dar am impresia ca incep sa ma indragostesc de un barbat cu mult mai batran ca mine doar pentru ca ma face sa rad dar si de altul mai in varsta care nu corespunde standardelor mele. Unde mai pui ca nu demult s-a lasat cu heavy petting intre mine si unu de care nu stiam ca e poama rea si ala ma tot suna acum...ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

M-as gandi de 2 ORI inainte de a mai actiona chiar si 1 DATA. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ca bine zici...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cat de batran e, in caz ca nu depaseste 40 de ani e bine dar tu sa ai 18 minim. Daca e peste mergi la tara sa tragi aer curat in tine o luna

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Suntem toti majori dar diferenta de varsta e mare.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Suntem toti majori dar diferenta de varsta e mare.nu accept un barbat mai mare cu 5 ani decat mine, daramite 20 sau mai mult.