| saresipiper a întrebat:

E doar o intrebare happy... De ce la majoritatea baietilor le place pozitia "doggy style"? (eu unul nu sunt fan, recunosc)

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

E cea mai accesibila pozitie. Plus de asta, sunt multi carora le place sa vada cum intra si cum iese si din pozitia asta se vede cel mai misto.

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E o pozitie de baza, in care se poate stimula bine Punctul zonei G, poti vedea fesele in toata splendoarea lor rotunda, e o pozitie flexibila, care iti ofera o senzatie aparte cand o tii de solduri, o poti si mangaia, saruta pe gemeni, mangaia sanii, e o pozitie de top, pur si simplu!

| cuvant a răspuns:

Deoarece sunt si fete/femei care prefera.
E o pozitie de control.

| RAY a răspuns:

Probabil amintiri de acum mult timp cand nu mergeam in doua picioare

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sexul in pozitia ''doggy style'', poate fi practicat, oricand, aproape in orice loc, chiar si asa mai... ''pe fuga'' si fara prea multa pregatire prelabila. big grin

| ywar a răspuns:

Nu esti fan, nu! Nu cred ca e barbat pe lumea asta caruia sa nu-i placa pe la spate sa se simta si el barbat adevarat. Si cu zicea si sofisis: "Plus de asta, sunt multi carora le place sa vada cum intra si cum iese si din pozitia asta se vede cel mai misto".

| ywar a răspuns (pentru ywar):

Bravo, Tzutzu! Ai invatat lucrurile esentiale in viata asta. happy Te sarut, cu drag.

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

Te pupi singur? Ce irosire de pupaturi laughing)))

| ywar a răspuns (pentru sofisis):

Pupicii? Hm, niciodata nu irosim asa ceva! happy
Si imbratisari. Fac bine!

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

Sa stii ca da. Am o colega care ne ia din cand in cand la imbratisat. e dragut laughing)))

| ywar a răspuns (pentru sofisis):

Nu poate sa ma imbratiseze si pe mine? O sa o pun si eu pe a mea secretara sa ma imbratiseze, numai ca de niste zile e cam botoasa. Nu stiu ce are. happy

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

O hartuiesti! Fii cuminte! Maine, poimaine ajungi si tu subiect aici pe TPU.

| ywar a răspuns (pentru sofisis):

Tine la gluma, ca e femeie in toata firea. E trecuta de 40 de ani, are familie si e foarte de gasca.

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

Treaba ta. Poate se gaseste vreun bun samaritean care considera ca o santajezi si fortezi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Rusine

| saresipiper explică:

Barbat adevarat, la ce te referi? (nu ma multumesc cu interpretarea mea, de asta intreb).