| CurC4 a întrebat:

E frumos sa ti-o tragi cu un necunoscut? Astept raspunsuri de la cunoscatori

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu-i frumos deloc, cine face asta deja e vazuta cu alti ochi

| Ea12345 a răspuns:

Mie personal mi se pare un gest prin care nu iti arati respectul fata de tine si de corpul tau. Prefer o relatie stabila, sa stii exact cu cine te culci, ca esti singura din viata lui.

| Elvina a răspuns:

Nu e frumos deloc. Cine stie ce boli iei sau poate te bate, te violeaza sau chiar te omoara.

| invisibleboy a răspuns (pentru Elvina):

Doamne ce ganduri negre ai, o sa stai inchisa toata viata? big grin

| Elvina a răspuns (pentru invisibleboy):

Nu e vorba de asta, ci de faptul ca nu as face sex cu un necunoscut niciodata. Asta fac cele de pe centura. Eu am nevoie de afectiune, sentimente, romantism.

| invisibleboy a răspuns (pentru Elvina):

A, am inteles.

| Neinteresantul a răspuns (pentru Elvina):

Vand eu afectiune, sentimente si romantism. Dar cam scump. laughing Lucrurile materiale sunt usor de gasit si ieftine big grin

| Elvina a răspuns (pentru Neinteresantul):

Astea trebuie date gratis, nu cu bani. Materialistule!

| Neinteresantul a răspuns (pentru Elvina):

Glumeam! Le ofer cu placere cui merita!

| Spartanul07 a răspuns:

Cum sa tio tragi cu unu despre care nu sti nimic... ii ca si cum ai faceo cu un caine. gandeste zoooo

| zxzx a răspuns:

Normal, nu stie nimic despre tine, poti fi cine vrei.

| invisibleboy a răspuns:

Da, e foarte ok, dar sa fie totusi putin de incredere, si sa va protejati, asa e foarte ok.
Gandeste-te ca vi-o puteti trage fara macar sa vorbiti.
Doamne, ce iubesc fanteziile astea.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Fa macar cu ursu happyprotejat sa fie

| knoxfcsb a răspuns:

Pai sincer mai bine o faci virtual in cuvinte si te masturbezi decat real lasa id si mai vorbim

| ScreamoTime a răspuns:

Daca vrei asa ceva, du-te pe centura, castigi si un ban in plus big grin

| gugulina97 a răspuns:

Da bravo esti curva

| CurC4 explică (pentru gugulina97):

Tu esti si prost daca nici acum nu ai inteles intrebarea =]]

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Daca ai incredere ca se protejeaza si sti ca nu-l mai vezi prea des, e ok

| CurC4 explică:

Vai de mine cati cunoscatori =]]

| BucicaAdrian a răspuns:

Nu stiu dar cred ca nu este recomandat.