| anonim_4396 a întrebat:

E legal sa faci videochat cu masca pe fata?rolling on the floor Nu am vazut nicaieri pana acum asa ceva.

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Videochat poti sa faci si complet dezbracat/a Asa cum te-a facut mamica. big grin

| SG1995 a răspuns:

Da e legal, totusi exista si optiunea sa-ti arati doar corpul fara sa ti se vada fata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

DA este legal am ami vazut unele videclipuri mai erotice de la video chat asa.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Oricum ai fii sa nu te astepti ca castigi cine stie ce

| corbulalbrosu a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Videochatu-ul a devenit o afacere foarte profitabila si din acest motiv este practicat de tot mai multe persone, solo, perechi sau in grup. Doamna Mariana Moculescu femeie la aproape 50 de ani a explicat intr-o emisiune a unui post TV national, ca a facut videochat in Germania si Austria cam o luna de zile si a castigat 5000 de Dolari pe luna. De asemenea o alta femeie/doamna din Bistrita zicea la o alta emisiune (de noaptea) tot la TV ca ea castiga minim 3000 Euro pe luna. Daca e sa le dam crezare este o noua meserie bine platita si nu necesita nici multa "munca" fizica si nici de natura emotional sentimentala. :D http://www.wowbiz.ro/......i-16208890

| ShamelessQboy a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Cat se mai câștigă acum din videochat?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mariana Moculescu era angajatoare; nu prestatoare. De prestat: facea in regim hotelier, off te record

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daca tu asta ai inteles din declaratia data chiar de Mariana Moculescu ziaristilor tine de nivelul tau de ''inteligenta'' laughing Este un pasaj extras din declaratia facut de ea insasi : "De cand sunt in Austria, viata mea s-a schimbat in bine si nu duc lipsa de nimic. O ZI DIN VIATA MEA... Ma trezesc dupa ora 12.00, beau cafeaua cu o prietena de pe Facebook, APOI LUCREZ 6-8 ore FACAND VIDEOCHAT si nu-mi este rusine s-o spun. M-AM REPROFILAT, imi plac femeile. Lunar, castig 1.800-2.000 de euro. Locuiesc intr-o garsoniera, nu cum s-a scris ca locuiesc intr-o vila de lux, si platesc cam 500 de euro lunar. Din primii bani castigati mi-am luat hainute si ceva incaltari. Strang bani pentru zile negre. Nu stiu cat o sa stau in Austria, dar o sa vin in Romania cat de curand, dupa ce trece perioada asta rece", ne-a povestit/s-a destainut Mariana. Am scris cu majuscule ceea ce a afirmat ca face CHIAR EA in GARSONIERA SA PROPRIE in care presteaza/se desfasoara in fata camerelor de luat vederi ea insasi. Dar se pare ca IQ-ul tau nu iti permite sa intelegi ceea ce este scris in limba romana, cat se poate de precis si de exact. S-au mai stii thinking probabil ca si tu faci parte dintre cei peste 40% de analfabeti functionali, din populatia Romaniei. rolling on the floor

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cunoscand "personajul" si anturajul ei din tara si din afara granitelor: tind sa fiu ferm convins ca Am Dreptate! tongue laughing

| gabriielaaa a răspuns:

Nu recomad asta dar am vazut la ochii din umbra cum facea una desi eu nu cred cai normal sa-ti pui un pret sau sa tise dea un pret si nu sunt de acord ca orce persoana sa fie considerata un produs

| SG1995 a răspuns (pentru gabriielaaa):

Nu persoane se vinde aici, ci continutul sexual.

| gabriielaaa a răspuns (pentru SG1995):

E parera mea si nu sunt eu de acord dar daca alti le place nu sunt impotriva face fiecare ce vrea

Răspuns utilizator avertizat
| AlinOff a răspuns:

Videochatul in sine nu este legal prin ceea ce implica. Niciun studio de videochat nu este legal si toate fura. Insa autoritatile...nu se sfiesc sa faca nimic nici cand le sunt aratate probe si martori. Poti face cu masca pe fata, pe majoritatea site-urilor freemium si poti face ceva bani din asta. Insa nu sumele pe care le auziti pe internet! Alea sunt doar marketing. Daca vreti sa aflati tot adevarul despre videochat, cat de legal este, cat se castiga, cum sa faci videochat si cum sa faci bani din asta, aruncati un ochi aici http://videochat.co.ro/videochatul-este-legal/. E singurul site pe care este prezentat adevarul