| Alinut456 a întrebat:

E normal ca dupa sex anal ea sa se simta uda ca si cum ceva ar fi curs, fara ca el sa isi dea drumul? Tin sa anunt ca era la al 2 lea numar

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a stricat la stomac.

| corbulalbrosu a răspuns:

Interiorul colonului este in permanenta un mediu umed, in care se produc anumite fluide, deci poate sa existe posibilitatea ca si fara sa fi fost ejaculata sperma in colon, prin anusul cu muschii intinsi si in mare masura slabiti mai ales dupa al 2-lea numar, sa se produca o foarte mica/slaba scurgere a fluidelor existente in mod natural in colon.

Răspuns utilizator avertizat
| AwGenetix a răspuns:

Da. pesemne ea deja cum se spune: sparta. fara ghilimele.

| AnnabellaBB a răspuns:

Eu fac sex anal. Ma termin atât vaginal cât și anal. Nu am crezut ca exista asa ceva. Când am orgasm anal îmi curge o secreție, da. Este perfect normal sa se simtă uda, colonul secreta... Mai ales dacă nu-ți faci clisma...