| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca la varsta de 16 ani sa am penisul de 5 cm cand e "mort?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident, fiecare il are asa cum l-a mostenit. Probabil ca si taticul tau il are cam aceleasi masuri si totusi...a gasit-o pe mama ta, cu care te-a facuit.
Deci, se gaseste petec, pentru fiecare sac!
Tu trebuei sa inveti sa traiesti cu penisul mic, dar te vor ajuta niste tehnici de satisfactie pentru fete/femei, cu care ai putea completa ceea ce un penis mic nu poate face, ca sa satisfaci o fata.

| Anonim769 a răspuns (pentru Violleta2022):

Halal raspuns, penis mic laughing). Exista "2 categorii": shower and grower penis, primul este aproape la fel de mare in erectie, iar al 2-lea poate sa aiba gen 5 cm in cazul de mai sus si poate sa ajunga la 15 cm in erectie. Totul tine de perceptie, de exemplu eu nu sunt multumit cu marimea penisului meu, dar prietena mea este..so don't worry manwinking.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim769):

Draga anonimule, masura "don't worry man" este inventata de prietena ta, de rusine, asa ca-ti spune cu alte cuvinte: " stiu ca-i mica frate, dar nu-mi pasa acum... " ca oricum te va schimba cu prima ocazie cand da peste ceva cu adevarat satisfacator.

| Anonim769 a răspuns (pentru Violleta2022):

Hahahaha: ))) Nu stiu de cand un penis de 15 cm este mic, dar okay.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim769):

15 cm este doar un penis mediu baiete!

| Anonim769 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar nu mic, fetițo!

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta, este un bineinteles ca DA, fiindca este absolut ''normal'' ca penisul aflat in stare flasa sa se micsoreze in anumite conditii sau anumite stari de fapt, atat de mult indiferent de varsta sau dezvoltare fizica. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| SG1995 a răspuns:

Deci ai 7 cm in erectie?

| RobertMoon a răspuns:

E normal, dar îți recomand să nu dai importanta mărimii penisului, este irelevantă, nu îl vede nimeni înafara de eventuala iubita, deci nu are de ce sa te preocupe.

| Victoria18 a răspuns:

Inseamna ca nu e "dezvoltat"total... Te dezvolti mai greu din punct de vedere fizic si genital. Mai aşteaptă cativa ani

| Sociopatul a răspuns (pentru Victoria18):

Eu nu inteleg de ce vorbesti tu... ai penis?