| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca o femeie care te place sa te refuze fiindca nu ai experienta la pat? Adica sa fie asta ca criteriu de eliminare.
In opinia mea nu exista justificare sa faci asta doar daca esti pe interes, cine e de acord?

Pentru ca nu practic, nu e musai doar baiatul sa aiba experienta si sa faca treaba, si femeia are destule pozitii in sensul asta.

19 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mi se pare o mare prostie.Eu ma bucur foarte mult ca sotul meu nu avut experiente si cu alte femei am citit amandoi o carte despre viata intima in casatoria crstina, a primit sfaturi si de la nasi si totul a fost perfect de la inceput.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Opinia ta nu contează pentru ea. Nici justificările tale.

| Drimmero a răspuns:

Unele ar putea sa aiba criteriul asta de eliminare, altele nu, depinde foarte mult de cine dai si ce pretentii are, nu poti generaliza. Sunt foarte multe care au rabdare si care cauta altceva.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu inteleg si chiar imi doresc sa mai existe, insa cam toate cu care am discut cautau experienta, acum trebuie sa recunosc ca tipele erau de pe tinder...dar totusi am generalizat unpic pentru ca nu am dat de una care sa nu se uite dupa asta...sigur ca o sa sara hateri pe mine sa-mi zica ca e ceva normal, eu nu vad deloc ceva normal, e atat de logic ca nu te poti naste invatat laughing

| OldSoul a răspuns:

In opinia mea, nu vad de ce ai duce conversatia spre aceasta discutie daca stii ca nu te avantajeaza.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ma avantajeaza chiar mult. vreau sa stiu ce opinii au si alte persoane, eu stiu deja ca nu e normal sa ai asteptari de la cineva sa se nasca cu experienta, practic sunt dezamagit, sper ca mai exista si femei care nu se uita dupa asta, momentan am fost refuzat de cateva tipe ca nu am experienta, bine ele nu cautau o relatie stabila, asta o pot spune.

| ywar a răspuns:

Auzi, pai asta e. O femeie vrea sa fie pontata bine, sa se suie pe pereti in pat. Trebuie sa-i dai bine la coada. In chestia asta ori esti, ori nu esti.
Glumesc, tinere. Va fi una si pentru tine.
Vorbesc serios. Nu te intrista.
Insa cu problema patului am cam vorbit cat se poate serios. Un barbat trebuie sa aiba tact. Cantitate nu calitate la varsta asta.
Asculta de la unul trecut prin viata.

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Adica sa domine? sau la ce te referi? daca se suie pe pereti inseamna ca se suie si pe mine laughing))
Pai da nu as avea problema sa invat sa o satisfac, dar sper sa existe si femei care sa faca si ele ceva, sa ofere inapoi satisfactia pe care o ofer ( asta cand o sa capat si eu experienta )

| Crackman a răspuns:

Pai dacă vrea experienta nu prea ai ce face
Te duci la parașute și zici după ca aki ceva body count

| Invictusman a răspuns:

Poate vrea sa o tragi de par în timp ce i-o tragi hard core, sa ii dai palme peste fund, sa o săruți și lista continua.
Poate ai dat în ea ca boomer și ei ii place sexul mai barbar, sa ii dai sa ii explodeze adidașii.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Ma doare undeva ce-i place, din start am catalogat-o idioata.
oricum nu am apucat sa fac sex cu ea, dar daca as apuca eu as astepta sa-mi spuna cum doreste sa facem.
Mie mi se pare trist cum de ele considera ca barbatii sunt datori sa le-o traga sa le provoace orgasm si ele sa nu tina cont de fanteziile si dorintele barbatilor.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi man ca iar o sa pui 50 de întrebări despre HIV, mai bine ca nu ai făcut nimic happy cine știe ce filme îți mai făceai după sex.
Dacă chiar ai succes la fete asa cum spui aici înseamnă că ești peste mulți useri de aici care trăiesc doar virtual, unii din ei ca sunt și persoane foarte ok pe aici.
Protejează - te, ai grija cu cine întreții relații cine știe ce filme și-o făcut aia sau la ce se aștepta, s-o uitat prea mult la porn.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Inteleg, chiar nu-mi place societatea asta in care traiesclaughing cred ca in Romania femeile au fost prea inchise in ele si de aia acum au standarde prea ridicate. Am oarecum succces, pentru ca ma plimb, ma duc la party-uri, cluburi, ma lupt sa arat bine, fac sport, incerc sa fiu cat mai autentic, la stil, in gandire.
Eu pun intrebari aici ca am cateva frustrari, si ma bucur cand cineva gandeste ca mine, gen ''insfarsit exista si oameni oke''
In continuare ma protejez, dar oricum nu te gandii ca imi plac aventurile. practic inainte sa o fac cu o tipa, o cunosc si ies la date cu ea si incerc sa leg o conexiune.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu ai pune atâtea întrebări paranoice despre HIV ai fi mai ok decât majoritatea userilor de aici fiindcă tu ești ancorat în realitate nu trăiești virtual, tu ști sa legi relații sa interacționezi dacă aveai HIV neluand tratament deja aveai SIDA oricum se vedea pe fata ta ești tot mort la chip, tras la fata, nu mai fi paranoic și Protejează te mereu, ai grija de tine, e sănătatea ta în joc.
Bravo ție nu ești fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e ca si cum ai fi programat sa te reproduci de natura si ai avea o buna parte din experienta in ADN...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

E genul de persoana care pune pret pe asta si cauta o relatie sexuala, nu e ca si cum ar avea sentimente pentru tine ca sa nu mai conteze deloc partea sexuala

Nu e mare lucru, succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Este normal daca cauta pe unu cu care vrea sa se distreze doar. nu toata lumea cauta ceva serios.

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

Corect. poate doar se prefacea ca ma place, la asta nu m-am gandit.