| Marius66666 a întrebat:

E normal ca penisul sa nu fie la fel de "sculat" cand stai in picioare fata de cand stai jos?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doamne ce probleme existentiale au unii!

| Marius66666 explică (pentru Violleta2022):

Sunt handicapat mintal rau, am si diploma batuta-n cui pe perete

| alina2k18 a răspuns:

Daca il ai mare pe penis da. Dar vorbim de la 18cm +winking

| Marius66666 explică (pentru alina2k18):

Nimeni nu are 18+

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marius66666):

Leag-o cu ata baiete si tine-o in sus, atunci scapi de stresul asta!

| TPUşiUPT1 a răspuns (pentru Marius66666):

Cum adica nu are nimeni 18+?laughingExista penisuri si de 40+

| Marius66666 explică (pentru TPUşiUPT1):

Da, in Sudan si Congo, noi suntem in Romania, sa gasesti un penis de 20 e la fel de greu de gasit ca un om cu inaltimea de 2m

| antonimilk a răspuns:

Poate fiindca daca stai in picioare ti se pare mic, e si normal ca de jos sa para mai mare )))