| Anonimul1233 a întrebat:

E normal ca prietenii apropiați sa își vadă organele genitale unul altuia?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Pai e oarecum normal, mai ales in adolescenta cand isi fac comparati. laughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat normal, dar se întâmplă des.
Și dacă e de comun acord, care e problema?!?

| Freya1 a răspuns:

Decat daca sunt la dus la comun in rest nu stiu de ce ar face asta

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

De ce ar fi un barbat interesat sa vada organele genitale ale altui barbat?

| minrest a răspuns:

Daca vrea sa imi vada echipamentul inseamna ca nu imi e prieten, ci are un interes amoros, iar cum pe mine nu ma intereseaza relatii amoroase cu barbati, iar prieten am aratat ca nu mai imi e, nu prea vad de ce sa pierd timpul cu el.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu e normal. Vezi ca nu cumva să te uta unul dintre pretenii ăştia, dacă te pun să te dezbraci când vă vedeţi... Ai grija!

| minrest a răspuns (pentru Necunoscut112):

Chiar el e cel care vrea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| petitconseil a răspuns:

Eu nu inteleg cu ce ocazie? Fii mai clar in intrebari.sa poti primi raspunsuri corecte.

| Anonimul1233 explică (pentru petitconseil):

Cu niciun fel de ocazie, doar daca se intalnesc asa.