| Anonim12t a întrebat:

E normal dupa dezvirginare la primele contacte sa intre foarte putin din penis in vagin? Si sa iasa aproape tot timpul?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Da, este normal. Dar as avea o sugestie. Inainte de penetrare ai grija ca fata sa fie suficient de excitata. Penetrarea o sa fie mai usoara. Eventual poti incerca inainte de introducerea penisului, sa introduci un deget sau doua.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca fata nu primeste nici un fel de preludiu (pregatire pentru sex) si actul sexual se face pe uscat, fiind chiar dureros.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU este norma sa se produca acest... fenomen. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Paul754880338 a răspuns:

Aceasta intrebare ma face sa ma intreb inca o data cine sau ce este in spatele fiecarui cont, user sau site cand vine vorba de preastimabilul "w.w.w.". Ma scuzati! Poate nu am inteles eu bine textul intrebarii.

| unomdeosebit a răspuns:

Daca nu e relaxata...

| VladJEU a răspuns:

Probabil ca o ai mica