| Aminaaa a întrebat:

E normal sa am relati sexuale cu fostul meu prieten? Nu mai a relati cu nici un baiat si nici nu vreau nu stiu ce mi se intampla dar nu imi mai place de niciun baiat oricat de frumos si bun ar fi. Imi place doar cu fostul meu :-s dar oricum ma comport cu el fooarte cand ne vedem ca si cum am fi amici dar cand suntem singuri cateodata ne vine cheful laughing la aman2 am mai fost cu un baiat dupa ce m-am despartit de fostul meu dar nu am avut relati dar cu fostul meu dar nici nu vrau sa ma impac cu el pentru ca e gelos acum nu e gelos pot iesi cu prieteni mei dar de fiecare daata cand suntem singuri avem relati laughing:S:S

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu e normala comportarea ta,! asa cum nu e normal sa faci atatea greseli gramaticale si de exprimare!

| Chimilica a răspuns:

Da, mie mi se pare normal. Dar parerea mea este ca ar trebui sa te impaci cu el. Daca nu te lasa cu prietenii, este un semn ca el chiar te iubeste si nu vrea ca altul sa puna mana pe tine. Asculta-ti inima si fa ce simti tu. Ai grija de tine, pupici :*

| mona a răspuns:

Nu vad care ar fi problama...da i bataie, doar nu i crima

| underground05 a răspuns:

In primul rand in Romania nu se mai poate vorbi de normalitate! si daca va simtiti bine asa poti sa zici ca da e normal dar ti.ai pus vreodata intrebare: cat timp mai esti dispusa sa faci asta? sau cat timp va dura asta? bafta