| PAnaMariaP a întrebat:

E normal sa i-o su*i unui baiat?
Nu e scarbos?

Răspuns Câştigător
| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Mi e mi se pare scarbos.Eu nu asa face asa ceva niciodata.Dar depinde de preferintele oricarei fete/femei

15 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde până unde vrei să i-o sui. Nu mai mult decât o poate ridica, oricum, nu de alta, dar altfel se poate rupe.
Nu, de ca să fie?!? Suitul e o activitate fizică normală.
winking

| Sofer a răspuns:

Scârbos e în momentul când o sa ejaculeze și nu ești atenta și îti vine în gura.

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu e normalwinking e oral laughing
LOL

| Nemessys a răspuns:

Incearca si o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos e sa i-o su*i la altul, nu mie, 'mie' fiind un tip care ar trebui sa alegi și să rămâi cu el. Nu sa se gate cate unu din toate găștile un gura ta. Scarbos e sa fii o curwa.
Oricum după ce întrebări pui, nu ar trebui sa faci așa ceva. Mai așteaptă. Că pare că încearcă să te fraierească unu să-i faci o felație.

| Mogiojojo a răspuns:

Ba da, e scarbos. Oamenii intregi la minte nu fac asa ceva. Dar cati sunt intregi la minte? 2% din populatie?

| Eugen80 a răspuns:

Daca barbatul tine la igiena lui si a partenerei nu este deloc.
Cu siguranta si tie ti-ar face placere sa iti faca oral. Nu te obliga nimeni sa inghiti dupa ce termina si nici sa termine in gura ta.
Pana la urma nu faci decat sa o mangai si sa o gaci in gura. Daca o luam medical... femeia este mult mai scarboasa in vagin decat organul unui barbat.
Daca il iubesti, stii ca nu umbla cu altele si vrei sa-l faci sa se simta bine, atunci incerci, altfel, nu o face si gata.
Unele o fac, altele nu. Unele sunt destepte, altele nu. Unora le place gustul barbatului lor si sa-l faca sa termine si sa se simta "la conducerea organului lui", altele oricum nu stiu ce sa faca cu organul.

| Andrei258 a răspuns:

Acum depinde de fiecare persoana ce i place sa faca si ce nu

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu stiu ce varsta ai, asa cum stimularea vaginului se face prin sex oral si/ sau stimulare/ penetrare cu degetele pentru a se umecta, stimularea penisului pentru a se erecta se face fie prin frecare cu mana, fie prin sex oral.
Daca tie iti displace ideea de a face cuiva sex oral, nu face, punct. Daca esti curioasa, fa la inceput cu prudenta.
Incepe prin a-l freca usor cu mana, a-l saruta de-a lungul lungimii lui, pe cap, si lingandu-l finut. Daca ti se pare scarbos, si nu-ti place, opreste-te.
Daca crezi ca iti place, continua.
Tu alegi ce vei sa faci si pana unde vrei sa mergi cu sexul oral.
Succes si placeri maxime!

| Octavian81 a răspuns (pentru Octavian81):

Am uitat! Nu uita de igiena. Penisul sa fie proaspat spalat cand vrei sa incepi sa faci sex oral. Cu apa si sapun si foarte bine clatit cu apa.

| monycutzza a răspuns:

Dacă nu vrei sa faci asta nu ești obligata, mai așteaptă. Știu ca e o chestie legat de psihic de nu vrei sa faci asta (ca e scârbos, cum sa fac eu asta, nu e normal, ma injosesc) dar nu e chiar asa. Dar sa faci asta doar cu persoana iubita și care te respecta.

| intelboss a răspuns:

Poti daca crezi ca te respecta...si il pui sa se spele bine si nu e scarbos deloc dar sa ii spui cand ii vine sa termine sa se opreasca pentru ca esti la inceput eventual pe buze si ii degusti si sperma

| copildotat20 a răspuns:

E normal, de curiozitate merita incercat, dar ai grija sa nu aive scapari de laptic!

| brokxy a răspuns (pentru copildotat20):

Da de ce nu e bun? ce are? laughing laughing putin sarat, nu ca as stii

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

Nu-i bine că îl suje de energie, ca o vampirita, numai prostii se termina pe care apuca.