| NbAlex1995 a întrebat:

E normal sa iti placa sexul oral in masina?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ESte ilegal sa faci sex in masina, sau orice loc public!

| NbAlex1995 explică (pentru Violleta2022):

laughing si care-i problema?

| Violleta2022 a răspuns (pentru NbAlex1995):

Ar cam fii 2 probleme:
1. Daca te prinde Politia, risti sa te faci de cacao, platind amenda si ajungand prin ziare.
2. Riscul sa faci penis captivus din cauza stersului sau a fricii daca cineva va descopera taman cand sunteti in timpul exercitiului, fata putand sa-si blocheze vaginul si esti prins in interiorul ei, urmand ca doar o ambulanta sa va ia si sa va duca la spital, ca sa va faca injectie de deblocare.
http://www.ziarulevenimentul.ro/......73339.html

Alte riscuri ale sexului in public, aici:
http://www.romedic.ro/sex-in-locuri-publice-0P17738

| Kira5854 a răspuns (pentru Violleta2022):

Penis captivus e foarte rar intalnit si este de fapt penis captivus este creeat de vagin, nu de penis, iar baiatul vorbea initial despre sexul oral. Si cat de tare te-ai speria? Adica sexul e ceva normal, mi s-ar parea mai mult amuzant decat de speriatlaughing
Pe langa asta: de cate cazuri de penis captivus reale ai auzit?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kira5854):

Da, nu numai ca am auzit, dar cunosc tipul care a patit asta, el fiind necasatorit, dar femeia era maritata. Intr-o seara au avut sex in masina, cineva a trecut pe langa masina lor, uitandu-se pe geam, atunci tipa s-a speriat si s-a blocat, ma rog i s-a ablocat vaginul, prinzand penisul tipului inautru. Dupa o vreme au sunat la salvare si asa a iesit la iveala toata povestea.
A urmat divortul pentru ea si mutatul in alt oras, iar el s-a insurat la putina vreme, speriat sa mai alerge dupa femei maritate.

| Kira5854 a răspuns (pentru Violleta2022):

Draga Gretta, aceasta este o legenda urbana scrisa cuvant cu cuvant. Nu numai ca am citit povestea de 1000 de ori pe site.uri cu legende urbane, dar sunt si creepypastauri de genul care incep exact :
-nu numai ca am auzit, dar il cunosc personal pe acest tip
-am auzit ca un tip a patit asta si stiu din sursa sigura pentru ca acesta era chiar varul lui...
Etc.
Aceasta poveste am auzit.o de cel putin 6 ori de la oameni, tot cu barbatul, femeia maritata. E cea mai "renumita" legenda cu penis captivus deci, nu stiu cine sau de ce te.a mintit. Dar cu siguranta a fost o minciuna. Penis captivus este extrem de rar. Nu este ceva ce pateste fiecare femeie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kira5854):

Te inseli, nu am copiat nimic, nu am inventat nimic!
Tipul mi-a fost coleg de servici in Romania, asa ca-l stiu fff bine.
Povestea s-a intamplat in anul 1992 in Braila, seara dupa servici in parcarea unei uzinii foarte mari.

| Kira5854 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am auzit povestea de o gramada de ori aproape cu aceleasi cuvinte. Poti spune ce vrei. Eu vorbesc pentru cei ce citesc asta sa nu se increada in toate basmelelaughing

| Kira5854 a răspuns:

E o fantezie intalnita destul de des. Nu e nimic anormal prin a avea fantezii, toti oamenii au cateva placeri ascunse.

| NbAlex1995 explică (pentru Kira5854):

Nu stiu cum vad femeile chestia asta. daca le place suspansul sau posibilitatea sa o fi surprise facand sex in public

| Kira5854 a răspuns (pentru NbAlex1995):

Nu toti barbatii prefera aceleasi lucru, deci si femeile au gusturi diferite. Asta depinde de personalitatea fiecaruia.

| Mihaelablabla a răspuns:

Pot doar sa spun ca si fetele au fantezii d-astea. laughing

| andreitmm a răspuns:

Mie mi-ar place sex oral intr-o camera cu oglinzi pe pereti laughing)

| мартна a răspuns:

Da :-P mie imi place

| NbAlex1995 explică (pentru мартна):

Si mie; oral sau si normal?

| NbAlex1995 explică:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100014826036504 e Facebook meu daca vrei sa stam de vb in masina

| NbAlex1995 explică:

Ati facut recent fetelor?

| MattyAjuta a răspuns:

Mi se pare foarte normal. Eu tot timpul il rog pe prietenul meu sa imi dea una mica in timp ce conduc.