| NikuDrz a întrebat:

E normal sa ma usture capul penis-ului? Nu ma masturbez des, dar cand o fac nu imi belesc penisul. De acum o luna am inceput sa mi-l belesc dar eu o fac mult mai greu decat cei din filmele porno. Adica ma doare cand o belesc. Cand ii vad pe aia ca isi ating capul fara nicio problema ma tot intreb daca e din cauza ca nu mi-am belit pana acum penisul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu-i normal mai bine te duci la un medic si mai bine nu o mai "beli"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "a decalota", suna mai frumos.
Si da, este normal sa te doara, in timp va trece aceasta sensibilitate.
In legatura cu usturatul, te referi la acea durere cand il atingi sau altfel?
Poate fi vreo infectie ceva...

| doctorulmanole a răspuns:

Da-te cu glasspapier pe capul penisului, iar daca nu merge
eu zic sa-ti tai capul penisului si sa te convertesti la iudaism