| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa nu ma simt atras de vreun baiat sau de vreo fata din punct de vedere sexual la varsta de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bineînțeles, e firesc. Toată lumea știe că instinctele sexuale încep să se dezvolte abia după 25 de ani
/s

14 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu prea e normal.

| Sofer a răspuns:

Esti baiat nu? Cum sa nu fi atras de o fata. Daca vine una si te ia in brate iti da asa o stare de apropiere si poate si atractie.

| LPCTSTR a răspuns:

E complet normal, pur si simplu sexul nu-i pe lista ta de prioritati.

| mentholinks a răspuns:

Atractia sexuala se produce in urma contactului vizual. Daca ai vazut vreo fata si te-ai gandit ca ti-ar placea sa o fufu aia e atractia sexuala. Iti dai seama ca nu poti sa simti toata ziua atractia aia, ca te-ai gandi doar la sex.

| Justme1997 a răspuns:

Poate ești asexual?

| acerr a răspuns:

Nu prea e normal, dar de iubit ai iubit pana la varsta asta? primii fiori?

| anonim_4396 explică (pentru acerr):

Yep, a guy

| simplegirl2 a răspuns:

Pai nu stiu cum sa o iei dar nu te atrage nimic? adica la băieți știu ca e mai mare atracția sexuală și poftesc mai mult cu ochii!?

| DanyDav a răspuns:

Sa inteleg ca te atrag ambele sexe?

| anonim_4396 explică (pentru DanyDav):

Depinde ce inseamna "atras" la un anumit sex.

| Marlene123 a răspuns:

Nu e normal

| Lolol8888 a răspuns:

Ai timp pana la 80 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| RomânulTeSalută a răspuns:

Da, la vârsta asta te poți călugări. Dar cred că ești atras de mână dreaptă.