| User124 a întrebat:

E normal sa nu ti se rupa ata chiar daca ai avut primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este un categoric bineinteles ca DA. Frenul penian in termen medical si ''ata'' sau ''frau'' in termen popular, care d.p.d.v. clinic este perfect SANATOS, in cazul a 80-85% din barbatii activi sexuala ramane INTREG, probabil putin mai intins intreaga viata. ''Ata'' se rupe numai in cazul in care din nastere este afectat de o boala sau are o constitutie firava, anemica sau mult prea subtire si la o solicitare mai intensa cedeaza si se rupe brusc sau in mai multe etape. Sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal e să mori cu ea, indiferent cât sex ai făcut.

| Crackman a răspuns:

In mod normal nu se rupe? asa ca stai linistit

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Crackman):

Doar la 10% dintre barbati raman pentru totdeauna cu ata nerupta. Ca sa fac o gluma, sunt cei care se casatoresc cu femei rodate sau o au prea subtire.

| xilef123 a răspuns:

Da, las-o acolo si treci la treaba