| PrivesteCatreCer a întrebat:

E normal sa te simti prost cand e vorba de o dragoste neimpartasita?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

E normal, deoarece nu îți sunt împărtășite sentimentele.
Timpul le rezolvă pe toate.

6 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Nu. Nu poti sa obligi pe nimeni sa te iubeasca. Trebuie sa fi barbat si sa preiei invatatura, sa fi recunoscator si sa treci la urmatoarea.

| RAY a răspuns:

Pentru ca simti respingere, ceea ce provoaca frustrare, complexe etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã e vorba de m-am dus la ea si am fost respins, chiar daca imi placea de ea, e normal te simt prost pe moment. Dar dupã trece.
Ce nu e deloc normal e când te ti dupã fundul cuiva si ii permiti sa se poarte nasol cu tine, prea multi tipi raman chiar daca ea deja nu mai are respect si continua, continua sa stea doar pentru ca ea are vagin. Fara pic de curaj sa puna punct.

| GirlOnline81 a răspuns:

E normal sa te simti nefericit sau trist, dar niciodata prost.

| debarasator63 a răspuns:

Mai degraba nefericit. Fruntea sus, e plina lumea asta de femei.

| Maria3458 a răspuns:

Mai bine sa fie impartasita dar uneori nu este asa