| Bogdan985 a întrebat:

E o intrebare jenanta de tot...Cum fac sex?

Răspuns Câştigător
| serendipyti a răspuns:

Nu este jenanta deloc am vazut raspunsuri gen ''bagi ciocanu'' deci hello carei femei i-ar placea sa fie dezbracata si direct penetrata fara sarutari gesturi tandre prin care ajungi la starea de excitare altfel doarewinking....so de fapt intrebarea ta ar fi cam cum sa procedezi in pat pai acolo lucrurile vin de la sine sau cel putin asa ar trebui important este ca tu sa o pui pe ea pe primul loc in pat sa ii oferi atentie satisfactie pentru ca doar asa vei fi multumit si ea singura te va satisface poate facandu-ti si sex oral ceea ce multe fete refuza dar refuza pentru ca barbatii lor nu stiu sa se comporte in pat

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cand vei fi mai mare, vei intelege

| drhotzu a răspuns:

Este foarte simplu intra pe google.ro
si cauta acolo si tu cateva filme porno... incepi cu cele usoare si dupa poti trece la ceva mai greu...
dar pe scurt iti bagi PU! A in ea de P! ZDA cam atat!