| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

E o rusine sa te duci la prostituate?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, doar sa te protejezi,nu am inteles de ce a face sex este nevoie de o relatie, nunta, prietenie cu sexul opus, faci sex, platesti si pa, simplu ce atatea povesti

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat in tarisoara noastra Romania cat si aici pe acesta categorie a TPU conform convingerii etice si moral cre(s)tine a majoritati celor care vor rapunde la aceasta intrebare raspunsul va fi un DA ferm si hotarat. Bineinteles in contradictie flagranta cu parerea majoritatii populatiei din celelalte tari in care prostitutia este legiferata si practicata in mod legal ca orice alta meserie.

| Freya1 a răspuns:

Din perspectiva mea este nedemn.
Adica daca nu poti sa iti faci macar o prietenie cu benefici, o aventura si sa reusesti sa te culci cu o femeie fara sa ii oferi bani porti puta degeaba.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Esti prea dura naty

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt dura de loc.Asta este parerea mea.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

E credinta ta, dar, gandeste si rational, cand esti urat o fata nu a face sex cu tine mai ales una frumoasa fi serioasa

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da ca o prostit, uata e foarte frumoasa.
Sunt doua tipuri.Ori alea jegoase si pline de boli de pe centura, ori damele de companie ce cred ca cu un botox si fond de ten acopera faptul ca daca le scuturi cad p... lele din ele ca si corcodusele.
Fi serios tu. Daca esti urat sau ai alte defecte le repari, sau muncesti devi bogat si te invarti in lumea buna si vin fetele la tine.Dar iti spun ceva ce se pare ca tu pana acum nu ai invatat.Mai sunt femei si in ziua de azi ce zic ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracu, da sa fie om de casa sau de incredere.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty stim amandoi ca voi vreti relatie apoi sex

| Andreeush a răspuns:

Rușine nu, păcat da.
Însă lumea sa modernizat și nu prea se mai ține cont de aceste aspecte. Important e să nu uiți să te protejezi împotriva bolilor cu transmitere sexuală.

| sofisis a răspuns:

Depinde de tine. Sunt multi pentru care e o injosire sa trebuiasca sa plateasca pentru sex.

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar ai grijă la bani, și la bolile cu transmitere sexuale.

| Goete a răspuns:

Asta numai tu poti sa stii, daca ti-e rusine sau nu.
Eu personal cred ca fiecare are dreptul sa faca ce vrea, atata timp cat nimanui nu face rau cu asta si nu cred ca oricine altul are dreptul de a judeca sau, in cazul asta, de a cataloga actiunea ca rusinoasa.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh nah nah nah

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu.
Este o necesitate atunci când nu ai parteneră.

P. S Folosește protecție

| DorelExpertu a răspuns:

Doar daca se afla.