| Losnams a întrebat:

E ok ca o fată sa aiba crush o altă fată?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce e aia "crush"?

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru Denis6688):

Aha, mersi de lamurire!
Inteleg ca e in limbajul adolescentilor dar aici nu sunt numai tinerei.
Totusi, daca vor si raspunsuri de la adulti ar fi bine sa se exprime curat romaneste.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA si este chiar si logic sa se simta atrasa de o alta fata in cazul in care d.p.d.v. genetic ei i-a fost transmis prin informatia genetica existenta in cromozomii din lantul ADN ca ea sa se nasca cu orientarea sexuala de natura lesbiana sau de misandra.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E mult mai normal să se crusheze cu un băiat.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?

| Ely1234567 a răspuns:

Da

| S0y3yLam03 a răspuns:

It's called being a lesbian, welcome to sexualityes.