| Idk8274 a întrebat:

E ok dacă la 12 ani am penisul de 2/2.5 cm?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cand este in erectie sau "neactivat"?

| Idk8274 explică (pentru Celcestietot):

Neactivat laughing)

| Celcestietot a răspuns (pentru Idk8274):

Daca ma cunosteai, iti dadeai seama ca am glumit laughing! Mai importanta este lungimea in erectie fata de cea in inactivitate, sa fim seriosiwinking!

| Sofer a răspuns:

Ciudat. E dubios de mic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E ok, il vinzi? Sau de ce esti asa de interesat de ce ai în izmene, fetele nu se uita la ce ai in izmene, ele se uita la ce ai in cap si in buzunare, bănuți multi.

| Patronu1 a răspuns:

Pana la 18-20 de ani mai creste, deci cu puțin noroc peste câțiva ani o sa ajungi sa stingi lumina cu ea

| LPCTSTR a răspuns:

Emm, ar trebui sa fie de peste 3-3.5-4, s-ar putea sa nu fii "binecuvântat" cu un penis de proportii africane, sorry for you.