| Benn12 a întrebat:

E ok sa am prietena la 14 ani? Doar îmbrățișări/plimbari etc.

Răspuns Câştigător
| Kajun a răspuns:

E ok, și dacă încercați să faceți sex măcar protejați-vă pentru binele vostru.

| Benn12 explică (pentru Kajun):

Nu ne-am gandit la asta.Si nu o sa fac, sunt sigur.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aveam la 12 si nu am facut xxx. Doar in limita bunului simt deci da

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Raspuns: Nu este ok la varsta ta nu ai nevoie de prietene de îmbrățișări sau sex, după 18 ani este o alta discutie dar acum nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E ok, daca sunteti cuminti ^_^

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| Sofer a răspuns:

Da frate. E ok.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Benn12 explică (pentru CodrutElian1990):

Am scris in intrebare laughing) eu am 14 ani și ea la fel

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Benn12):

Ai scris precum zice cimilitura populara, cam fara perdea, este adevarat.
S-a'ntalnit un urs c-o baba
Si i-a tras in p...a o laba.
Care-i ursu, care-i baba,
Care-i p..., care-i laba.
De unde reiese ca ea are 14 ani sau invers? In plus la avatar ti-ai pus o poza de adult.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Benn12):

Da, daca amandoi sunteti de aceiasi varsta, este ok. Iubirea da aripi in ceea ce faci. Face bine si fizic, dar mai ales psihic, unei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă doar vă sărutați, petreceți timp împreună, ieșiți, vă plimbați, atunci e ok. Sex consider că ar fi bine mai încolo, când o să aveți 17 sau 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este normal, dar trebuie sa iti stea gandul ma mult la scoala sa nu devii un lucrator in fabrica

| Michaeel a răspuns:

Da, nu vad nimic rău în asta din moment ce nu se ajunge la lucruri pentru adulți(sigur știi la ce ma refer).

| Catalin77945 a răspuns:

E ok