| David600003300 a întrebat:

E ok sa ma combin cu o fata care e fosta unui bun prieten de-al meu? Toti 3 avem 16 ani, si nu, nu au avut contact intim.

Funda!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te intimideaza aia daca iti ofera fofoloanca. Numa sa ai prezervativ in caz de actiune. 2 mai bine asa dupa prima runda dai alta mai mult sa tina

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, in cazul in care despartirea celor 2 prieteni ai tai, s-a produs in conditii amiabile si au ramas amici in continuare.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietenul nu mai este in relatie cu fata cu care vrei sa faci sex, nu este nicio problema ca prietenul tau sa se supere pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Da-i înainte!

| TheGentleman a răspuns:

NU!

O să creadă că din cauza ta nu a mers relația lor și nu vrei să fii îi centrul unei astfel de presupuneri

| FreddieM a răspuns (pentru TheGentleman):

Draga The Gentlemen iti meriti porecla. Raspunsul tau e just.

| Eteda a răspuns:

Intai vorbeste cu el si explica-i situatia si vezi cum reactioneaza, mai bine sa stie de la tine decat sa alfe apoi, o sa creada ca l-ai "lucrat" pe la spate. Daca stii cum sa ii explici, sunt sigura ca o sa inteleaga