| alexalx1234 a întrebat:

E posibil ca un baiat de religie baptista sa isi gaseasca o iubita in ziua de azi?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. De obicei tot baptistă.

| ania a răspuns:

Cel mai bine e să/și găsească una la biserică, atunci când e pregătit să se însoare.

| alexalx1234 explică (pentru ania):

Se mai duc fete la biserica in ziua de azi?

| RoCkKiD a răspuns:

O sa-ti gasesti una la biserica la fel ca restul enoriasilor, cu putin noroc ti-au rezervat deja una doar ca asteapta sa faci 18 ani sa va poata face si nunta. happy

| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca fetele care nu merg la biserica nu te plac si alea care merg te plac toate, ai pretenti prea mari, ti-am mai spus

| sierra1 a răspuns:

Tu ești băiatul ăla?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles. O fata care si ea este... tot baptista. Sanatate!

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Totul este posibil. Adică uite, avem homosexuali, avem de aia care fac sex cu animale, fete atrase de tigani, materialiste și tot ce iti dorești. Deci răspunsul este da, totul este posibil.

| lvi7 a răspuns:

Bineinteles! Ai incredere ca Dumnezeu iti va pregati o fata.Deschide si tu ochii in jurul tau caci cu siguranta sunt fete?