| Sagemi67 a întrebat:

E posibil sa iti gasesti perechea de la vreo 14-15 ani? Mi-a venit dintr-o data si vreau sa aud pareri. happy

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Practic, nimic nu e imposibil, e doar chetsie de timp si oportunitate - adica sa o si intalnesti pe aceea care nu mai vrea sa cunoasca de la anii astia pe nimeni!
Ar trebui sa fi perfectiunea intruchipata si inca ceva pe deasupra!

| deeeaqq a răspuns:

Atât timp cât vezi pe site ul ăsta întrebări puse de prințişori de 11-13 ani care au harem de iubiți/iubite, da, e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu vrea sa testeze si alte pute si vagine?
Deci nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil este, dar nu pentru toata lumea. Iar in multe cazuri chiar daca tine ceva ani la un moment dat se poate trezi unul din ei si sa zica : " Hei, dar eu nu mi-am trait tineretea, nu am experimentat etc. " si sa vrea sa se desparta.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Da, este posibil!happy
Din experienta iti spun!

| sprezero a răspuns:

Da, daca esti cuminte cu acea pereche pana la casatorie nu e nimic gresit.

| Alinnnstefannn a răspuns:

Da este posibil