| Aziix7 a întrebat:

E posibil să rămînă însărcinată dacă doar de cîteva ori i-am atins puțin vaginul cu penisul pentrucă ea nu vroia și se supăra, iar după ea a trecut la oral și a durat destul de mult, cam vreo 15 minute iar ea înainte de a face oral și-a pus lenjeria, după eu am terminat și am ejaculat în partea opusă a vaginului și ne-am șters ambii dar ea avea lenjeria pe ea pusă... după vreo 5 minute am pus mîna mea la vagin....sunt îngrijorat

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu fi ingrijorat nu poate fi gravida.

| Goddess23 a răspuns:

E imposibila o sarcina pentru ca sperma nu trece prin lenjerie iar daca nu aveai sperma pe degete iar e imposibil sa fi ramas insarcinata. Nu va stresati si altadata fi-ti mai atenti daca nu va doriti un copil.

Răspuns utilizator avertizat
| sarahhh2709 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat in ea, nu pățește nimic