| anonim_4396 a întrebat:

E prima oara cand m-a refuzat sa facem sex. E normal? Adica a zis ca nu a dormit toata noaptea si nu poate fi ok azi. Oare ma inseala?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-te de relatie daca gandesti asa stupid. Poate chiar asa este, nu se simte bine.

| Adry05 a răspuns:

Săracu om...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fie obosit de la alta partida de sex.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Crezi?

| Andreeush a răspuns:

Poate a zis adevărul.
Dacă nu a vrut să facă sex asta nu înseamnă că te înșeală.

| dannyel86 a răspuns:

Faptul ca te inseala poti sa il iei in considerare dupa comportamentul lui pe un interval mai mare de timp.
Daca se culca cu tine, crezi ca nu te poate insela si asa?
N-a avut chef sa faca azi sex cu tine. Nu s-au sfarsit zilele.
Mai ales ca a dat de inteles ca e obosit.
Asta iti taie cheful de orice.
Tu nu l-ai refuzat niciodata?
Intr-o relatie mai apar si astfel de lucruri.

| Crackman a răspuns:

Usor, poate omul chiar era obosit sau era suparat pentru ceva.
Vezi si tu cum se comporta in timp, nu poti sa il acuzi de inselat daca nu vrea o data sex.

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Da stiu. Uneori sunt egoista, dar mie nu prea mi s-a întâmplat sa l refuz.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi nu consumati atata energie in actul sexual, cat noi!
Fi realista si nu mai exagera, daca un barbat simte ca nu face fata, mai si refuza!

| Dalmore a răspuns:

Da, e normal, nu e masina ta de sex, e om si are problemele lui/ei
Doamne fereste

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Tu daca nu dormi, poti sa faci sex?
Asa e relatia voastra? Trebuie sa va intelegeti reciproc.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxiax98 a răspuns:

Normal ca se mai intampla...
Daca din orice te duci cu gandul la inselat, imi pare si mie putin rau de bietul om. Pentru asa ceva trebuie o anumita ambianta si o stare de spirit, nu cu jumatate din neuroni adormiti.