| Lara3346 a întrebat:

E un băiat de care sunt atrasă, el e în vacanță la bunici pentru ca e din București. Eu sunt bună prietenă cu sora lui, ies afară pe la 15 și stau până la 19 dar nu mă bagă în seamă, aseară m-a dus acasă și pe drum am mai stat la o canapea și m-a luat în brațe și mi-a pus mâna pe fund, după m-a pupat pe buze, apoi mi-a deschis sutienul, eu i-am zis ca m-am supărat și mi-a cerut scuze, apoi am plecat acasă și m-a pupat și mi-a pus mâna pe fund.
Ce să fac?
Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa fugi de el fetita, ca nu vrea numai sex de la tine.
Comportamnetul lui nu-i unul normal, el deja iti atinge fundul si sanii, fara sa aiba bun simt.

| Andreeush a răspuns:

Stai departe de el dacă nu vrei să regreți mai târziu.

| Plato a răspuns:

Cati ani ai?

Si da, e un țăran bădăran prost si libidinos.
Nici tu nu esti mai strălucită, ca i-ai permis, deci e clar ce speță ești si tu.

| Fisticel a răspuns:

Daca nu aveti nicio relatie adc sa fiti impreuna atunci refuza l