| Andrei32133 a întrebat:

E un pacat sa faci sex?

Răspuns Câştigător
| Alișa00000000000 a răspuns:

Nu e un pacat.e pacat cand faci sex atunci cand esti in post.

13 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu...cica daca nu esti casatorit e un pacat

| Shugareala a răspuns:

De Pasti si de Craciun, din cate stiu eu, e considerat pacat.

| rocsu a răspuns:

Depinde de carehappy

| AnNe a răspuns:

Da e pacat destul de mare daca faci sex cand nu esti casatorit...se zice ca nu-ti merge bine toata viata...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pentru aia care mai retarzi da pentru normalii nu

| Gabitza a răspuns:

Buna
Pai... treaba sta in felul urmator! Daca faci in posturi mari (indiferent ca esti casatorit/a sau nu), este pacat! Daca nu esti casatorit/a si faci sex este pacat. Dar daca esti maritata/insurat nu e pacat. Dar conteaza si ce fel de sex! happy Daca intelegi...

| Lulu44 a răspuns:

Teoretic: daca e inainte de casatorie, e pacat.
daca e dupa casatorie si il faci doar pentru placere si nu pentru a naste, la fel e pacat.
ps. orice ai face, ai grija :*

| Cypronge a răspuns:

Sincer cand vad ce fel de raspusuri sau dat la intrebarea asta sunt socat de igoranta si stupiditatea majoritati si de felul in care uni sunt programati sa gandeasca.
Gandeste pentru tine fa cea ce e bine pentru tine, nu e nimica imoral sau gresti intr-o relatie sexuala cu acurdul partenerului.
Sexul e natural e ceva normal intre 2 persoana care se iubesc.
Cum poate ceva care te face sa te simti bine si fericit sa fie ceva rau?
Nu gandi asa cum iti spune alti sa gandesti, gandeste pentru tine si fa-ti propile alegeri in viata pentru ca ai numa una si nu poti da inapoi.

| KKK_8578 a răspuns:

Nu este pentru ca tot Dumnezeu a lasat si asta.deci nu estewinking

| Andrei32133 explică:

Referitor la ce fel de sex adica sex sex nu dragoste

Răspuns utilizator avertizat
| anonymus a răspuns:

La tine e pacat si ca traiesti

| aumih16 a răspuns:

Nu cum sa fie un pacat!